Kozzi Film Festiwal, Zatoń obfituje w teatralne atrakcje

Kozzi Film Festiwal, Zatoń obfituje w teatralne atrakcje

W trakcie drugiej doby Festiwalu Filmowego Kozzi, odbył się wyjątkowy pokaz teatralny, który przyciągnął liczne grono entuzjastów sztuki dramatycznej. Niesamowite przedstawienie miało miejsce na Scenie Pałacowej w miejscowości Zatoń. Odbyło się ono w tle malowniczego otoczenia, które niegdyś stanowiło siedzibę księżnej Dino. Spektakl nosił tytuł „NO MAKE UP. One woman show”.

Spektakl „NO MAKE UP. One woman show” jest dziełem zielonogórskiej dramaturg Iwony Kusiak. Tym razem artystka przyjęła niekonwencjonalne podejście do swojej twórczości, łącząc ją z ironią i dystansem. Rezultatem tego jest oryginalny spektakl teatralny, który ma formę stand-upu i skupia się na kobietach, jednak nie jest skierowany wyłącznie do płci pięknej.

Centralną postać spektaklu portretuje Karolina Miłkowska. Jej bohaterka to kobieta pełna uroku, ale również problemów, które często są rezultatem jej własnych działań. Bohaterka z przenikliwością i humorem prowadzi publiczność przez kalejdoskop swoich perypetii – od jednej nieudanej relacji do drugiej, by zawsze kończyć z złamanym sercem. W pewnym momencie okazuje się, że każde doświadczenie, nawet nieudane, może stać się lekcją – przede wszystkim lekcją poznania samego siebie.