Letnie piątki z przyrodą: Muzeum Miejskie w Nowej Soli zaprasza dzieci na warsztaty przyrodnicze

Letnie piątki z przyrodą: Muzeum Miejskie w Nowej Soli zaprasza dzieci na warsztaty przyrodnicze

Muzeum Miejskie w Nowej Soli zachęca młodych miłośników przyrody do spędzenia lipcowych piątków na warsztatach edukacyjnych. Przez cały miesiąc, każdego piątku, placówka ma zamiar zorganizować specjalne zajęcia dla dzieci, bazujące na trzech wystawach prezentowanych obecnie w muzeum. Jak zapewnia Magdalena Birut, przedstawicielka Muzeum Miejskiego w Nowej Soli, te letnie spotkania są doskonałą propozycją dla tych, którzy chcieliby indywidualnie poszerzyć swoją wiedzę o świecie przyrody.

Zajęcia, które rozpoczynają się o godzinie dwunastej, są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Dzieci mają możliwość zgłębiania tajników natury pod okiem doświadczonych pracowników muzeum. To nie tylko atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu w sezonie letnim, ale również doskonała okazja do rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności.

Z kolei od poniedziałku do czwartku, Muzeum Miejskie w Nowej Soli oferuje warsztaty przeznaczone dla grup zorganizowanych. Daje to możliwość spędzenia aktywnego i pełnego wrażeń czasu nie tylko indywidualnym odkrywcom, ale także większym grupom, takim jak szkolne wycieczki czy kluby zainteresowań.