Dwa lubuskie kluby trzecioligowe rywalizują w meczu kontrolnym: Odra Bytom Odrzański triumfuje nad Polonią Słubice

Pożegnaliśmy się z intensywnym, emocjonującym meczem kontrolnym, który zgromadził dwa zespoły trzecioligowe z Lubuskiego. Doszło do prawdziwego deszczu goli – aż 10 strzałów znalazło drogę do siatki. Ostatecznie, zespół Odra Skrzynie Zając z Bytomia Odrzańskiego pokonał swojego przeciwnika, Grupę Chmiel Polonię Słubice, wynikiem 6:4.

Mecz miał początkowo odbyć się na terenie Bytomia Odrzańskiego, ale niespodziewana zmiana pogody, w postaci ulewnych deszczy nocą z piątku na sobotę, sprawiła, że lokalne boisko nie było w stanie go pomieścić. W rezultacie to spotkanie zostało przeniesione do Głogowa, gdzie zawodnicy zagrali na sztucznej płycie.

Spotkanie zostało podzielone na trzy 45-minutowe tercje. Polonia Słubice przystąpiła do meczu z imponującym składem 33 graczy, co pozwoliło jej na prezentowanie zupełnie innej jedenastki w każdej z tercji. W pierwszej części meczu najlepiej prezentowali się gracze Polonii, którzy prowadzili 3:0 dzięki wykorzystaniu błędów drużyny przeciwnej. Jednak w późniejszych etapach gry Odra zdobyła przewagę, sukcesywnie dodając do swojego konta kolejne gole.