Park Krasnala – Miejsce atrakcyjne dla każdego!

Park Krasnala – Miejsce atrakcyjne dla każdego!
W Nowej soli możemy napotkać niespotykaną nigdzie indziej postać, czyli 541-centymetrowego krasnala imieniem Soluś. Został on wpisany do księgi rekordów Guinnessa i dumnie reprezentuje Park Krasnala, którego miejsce raczej miejscowym przedstawiać nie trzeba. Jakie atrakcje jeszcze tam na nas czekają? Tego dowiedzą się państwo z tego artykułu. Zapinamy pasy i lecimy. Kierunek al. Wolności 11.
 

Na pierwszym miejscu Soluś

 
Soluś jest niewątpliwie ambasadorem tego miejsca, wszak taki tytuł jest niczym przy wpisie do księgi rekordów Guinnessa, jaki nasz bohater uzyskał w 2009 roku. Jest on największym krasnalem na ziemi, a zobaczenie go z bliska będzie nie lada atrakcją również dla dzieci, ale także dla dorosłych. Oczywiście Soluś nie jest jedyną atrakcją tego miejsca, a zwiedzając zakamarki Parku, nie jednokrotnie będziemy mieli okazję poznać wielu bajkowych przyjaciół.
 

Park zaprasza także najmłodszych

 
W parku znajdziemy masę krasnalowych atrakcji dla najmłodszych, nie zabraknie tutaj kolorowych zjeżdżalni, piaskownicy dla spragnionych wykopalisk maluchów czy też różnej maści huśtawek dostosowanych dla najmłodszych. Oczywiście warto także w tym miejscu wspomnieć o Mini Zoo znajdującym się na terenie parku. Możemy pokazać naszym pociechom np. króliki czy kozy, a wszystko w formie przyjemnego sobotniego spaceru.
 

Starsi nie będą się nudzić

 
Dorośli czy też młodzież spragniona chwili wytchnienia po męczącym tygodniu także znajdą w parku miejsce dla siebie. Możemy zaznać spaceru, słuchając śpiewu ptaków i relaksując się w otoczeniu zieleni. Jest to też doskonałe miejsce na weekendowego grilla, ponieważ specjalne stanowiska również znajdziemy na terenie parku. Wystarczy zaopatrzyć się w węgiel i prowiant, i możemy bez problemu zjeść gorącą kiełbaskę czy karkówkę na terenie kompleksu.
 
Wstęp na teren parku jest bezpłatny dla każdego zainteresowanego. Mamy nadzieje, że spędzą państwo w Parku Krasnala przyjemnie czas i zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.

Dodaj komentarz