Cyrk Astoria zawita do Nowej Soli

Cyrk Astoria zawita do Nowej Soli

Już 20 sierpnia w Nowej Soli zaprezentuje się Cyrk Astoria. Będzie widowisko artystyczne oraz clowni. To cyrk bez zwierząt, dbający o ochronę przyrody. Co nas czeka w czasie show?

Przedstawienie w Nowej Soli

W piątek 20 sierpnia w Nowej Soli odbędą się dwa przedstawienia. Pierwsze o godzinie 16:00, a drugie o 18:00. Namiot stanie przy ul. Zielonogórskiej na parkingu hotelu Złoty Łan. Bilety będzie można nabyć w kasach, a specjalne zniżki dla rodzin z dziećmi można dostać w sklepach.

Cyrk Astoria

Cyk Astoria troszczy się o zwierzęta, dlatego całkowicie zrezygnował z ich udziału w pokazach. Jest to odpowiedź na liczne protesty, które zarzucały cyrkom wykorzystywanie i brutalną tresurę zwierząt. W wyniku tych wydarzeń wiele cyrków zrezygnowało z tego typu atrakcji.

Początkowo obawiano się, że bez zwierząt cyrk nie będzie tym samym cyrkiem, jednak niepotrzebnie. Artyści z Astroii udowadniają, że kunszt i niezwykłe umiejętności ludzi wystarczają, aby z powodzeniem bawić i zachować unikalną atmosferę cyrku. Dla niektórych delikatnym rozczarowaniem może być brak charakterystycznych zapachów, które znają z cyrku sprzed lat, jednak gwarantujemy, że poziom artystyczny wynagradza wszystko.

W programie cyrku Astoria znajdziemy za to pokazy akrobatów, pokazy magii oraz występy clownów. Na pewno będzie wesoło i pomimo braku udziału naszych mniejszych i większych braci show nic nie traci.

W Nowej Soli zaprezentuje się Elsa w pokazach akrobatycznych, będzie pokaz hula-hoop oraz znany magik Havis. Najmłodszym znany będzie z pewnością Psi Patrol, a troszkę starszym uczestnicy programu Mam Talent, którzy towarzyszą całemu pokazowi.

Cyrk Astoria dba o każdy szczegół, a stroje są wręcz bajeczne. Idealne dopracowanie każdego detalu, muzyka i ogólna wesołość na pewno porwą wszystkich do zabawy. Widzowie szczególnie chwalą występy magika, jednak tak naprawdę każdy element przedstawienia przyciąga uwagę.

Dodaj komentarz