Nowa Sól. Mobilny Punkt Informacyjny

Nowa Sól. Mobilny Punkt Informacyjny

Dzisiaj na ulice Nowej Soli wyruszyli pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze. Mobilny punkt miała za zadanie informować mieszkańców o możliwościach wsparcia z Unii Europejskiej.

Pracownicy informowali o możliwości dofinansowania

W Urzędzie Miejskim Nowej Soli rozlokował się mobilny punkt informacyjny. Pracownicy zapoznawali zainteresowanych mieszańców z możliwością wykorzystania środków z Unii Europejskiej. Pomagali rozwiać wątpliwości w sprawie pozyskania funduszy na rozkręcenie własnej działalności.

Podczas spotkania można było uzyskać informacje o Funduszach Unii Europejskiej w bardzo szerokim zakresie. Edukacją zajmował się specjalista od spraw finansowych.

Akcja została zorganizowana, aby zwiększyć świadomość Polaków, którzy jeszcze nie w pełni potrafią wykorzystać środki i okazje, które daje nam Unia. Chociaż wiele biznesów otworzyło się właśnie dzięki takim środkom, nadal można zwiększać odsetek i aktywizować zawodowo Polaków.

Jeżeli nie było Cię na wydarzeniu to nic straconego. Informacje na temat funduszy znajdziesz też na stronie https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami i składania wniosków!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Jakiś czas temu ruszyła ósma edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Ma ona za zadanie przedstawiać ciekawe projekty zrealizowane ze środków Unii i zachęcać do tworzenia własnych. W wydarzeniach może wziąć udział każdy. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 sierpnia.

Organizatorzy przyjmują różnego rodzaju prace. Mogą to być strony internetowe, ciekawe warsztaty czy pokaz rozwoju firmy. W każdym przypadku jedynym wymaganiem jest rozwój dzięki Funduszom Unijnym.

Wszystkie projekty, które spełnia wymagania, zostaną pokazane na stronie internetowej funduszy. Jest to szansa na pokazanie siebie i swojego biznesu w jak najlepszym świetle. To ciekawa alternatywa do tradycyjnej reklamy i kampanii informacyjnych. Zachęcamy do skorzystania z Dni Otwartych i zaprezentowania swoich osiągnięć. Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz