Zdjęcie z Mikołajem w szlachetnym celu!

Zdjęcie z Mikołajem w szlachetnym celu!

Pani Monika z Nowej Soli zmaga się z ciężkim schorzeniem, którego leczenie nie jest refundowane. W związku z tym mieszkańcy miasta postanowili się zjednoczyć i pomóc kobiecie w uzbieraniu blisko 2 milionów złotych na leczenie. Jedną z akcji było zdjęcie z Mikołajem. Opłaty za pamiątkową fotkę zostały przekazane na zbiórkę dla pani Moniki.

Fantastyczna inicjatywa w Nowej Soli

Mieszkańcy Nowej Soli wielokrotnie udowadniali, że mają wielkie serca. Tym razem także nie zawiedli. W centrum miasta zorganizowano akcję charytatywną, której celem było wsparcie zbiórki pani Moniki Naumowicz. Historia kobiety łamie serce.

Mieszkańcy miasta mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem. Niezależnie od wieku, każdy mógł podejść do zdjęcia, wrzucając do puszki dowolną kwotę wsparcia. Organizatorzy akcji postarali się o klimatyczne tło, a w towarzystwie Mikołaja pozowała także piękna pani Mikołajka. Piękny uśmiech Mikołajowej z pewnością skusił do wspólnego zdjęcia wiele osób.

Akcja odbyła się na miejskim rynku tuż przed wspólną wigilią. Do zdjęcia z Mikołajem pozowało w sumie kilkadziesiąt osób. Mieszkańcy miasta starają się pomóc pani Monice poprzez sprzedawanie ciast i rękodzieła. Dochód w całości przekazują na zbiórkę.

Tragiczna historia pani Moniki

Pani Monika Naumowicz ma dziś 40 lat i od 5 choruje na nowotwór. Zaczęło się od raka piersi, który niestety szybko zaczął dawać przerzuty. Dzielna kobieta wygrała walkę z rakiem już dwa razy, pokonała nawet nowotwór płuc, ale niestety komórki rakowe odrodziły się ponownie. Tym razem żadna z dostępnych w Polsce metod nie daje kobiecie szansy na przeżycie. Pani Monika uodporniła się na każdy rodzaj chemii.

40-latka nie ma zamiaru się poddać. Chce żyć dla ukochanego synka i męża. Wspólnie wydali wszystkie pieniądze na nowatorską metodę leczenia farmakologicznego. Leczenie pomaga, ale pieniądze się skończyły. Kuracja będzie kosztować w sumie blisko 1,8 mln zł. Na stronie Siepomaga.pl wciąż można wpłacać pieniądze.

Dodaj komentarz