Robert Janowski z wizytą w Nowej Soli!

Robert Janowski z wizytą w Nowej Soli!

Wszyscy fani Jakiej To Melodii doskonale zdają sobie sprawę, z kim jest Robert Janowski. Ale czy wielbiciele popularnego teleturnieju wiedzą, z czego zasłynął ich ulubiony prezenter? Wkrótce będzie okazja, by się o tym dowiedzieć, ponieważ Robert Janowski 8 września pojawi się w Nowej Soli.

Od muzyka do uwielbianego przez widzów prezentera

Robert Janowski swoją karierę rozpoczął w latach 80. Początkowo był związany wyłącznie z muzyką, tworząc i wykonując piosenki rockowe. Przez jakiś czas artysta był frontmanem zespołu Oddział Zamknięty. Rozkwit jego kariery zapoczątkował występ w słynnym spektaklu Metro. Przystojny muzyk i aktor szybko zyskał przychylność publiczności i na stałe wpisał się w repertuar Teatru Buffo. Nigdy nie zrezygnował również z muzyki — tworzy i śpiewa do dzisiaj. Mieszkańcy Nowej Soli 8 września o godzinie 18:00 będą mogli spotkać się z Robertem Janowskim w Ogrodzie Sztuk, a w przypadku brzydkiej pogody w Galerii Pod Tekstem. Wstęp wolny!

Niezapomniana Jaka To Melodia

Fani przyjemnego teleturnieju Jaka To Melodia znają Roberta Janowskiego jako prezentera. Program przez ponad 20 lat był prowadzony przez muzyka i wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w TV. Janowski pożegnał się z formatem w 2018 roku, rezygnując z roli prowadzącego, ponieważ ówczesny dyrektor TVP, Jacek Kurski, miał wobec programu plany, które prezenterowi nie przypadły do gustu. W wywiadach Janowski przyznawał, że tęskni za programem. Trzeba przyznać, że Jaka To Melodia bez Janowskiego to już nie to samo! Tymczasem ulubieńca widzów już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w Polsacie. Muzyk zajmie fotel jurora w programie: Twoja Twarz Brzmi Znajomo.