Mieszkańcy Nowej Soli mogą skorzystać z bezpłatnych badań słuchu przez cały tydzień

Mieszkańcy Nowej Soli mogą skorzystać z bezpłatnych badań słuchu przez cały tydzień

Od poniedziałku 4 grudnia do piątku 8 grudnia, dla wszystkich mieszkańców Nowej Soli dostępne będzie Bezpłatny Tydzień Badań Słuchu. To inicjatywa, która umożliwia darmowe przeprowadzenie badań słuchu. Wykrycie ewentualnej wady słuchu może stać się początkiem drogi do jej korekty.

Na pytanie gdzie i kiedy odbędą się badania, odpowiedź jest prosta – przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, 4 – 8 grudnia w lokalu usługowym U2 przy ulicy Waryńskiego 7 A w Nowej Soli. Firma Audika, działająca w tym miejscu, serdecznie zaprasza na badania wszystkich zainteresowanych.

Wszyscy chętni do skorzystania z darmowego badania słuchu mogą pojawić się w gabinecie firmy i umówić na dogodny termin. Alternatywnie, jeśli dostępny jest wolny slot, badanie można przeprowadzić od razu, bez konieczności ustalania konkretnego terminu. Zdecydowanie jednak firma zaleca wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 789 420 949. Taka metoda umożliwia zaplanowanie wizyty na konkretny dzień i godzinę. Badania będą realizowane w poniedziałki w godzinach 10-18, natomiast od wtorku do piątku w godzinach 10-16.