Aktywnie w Nowej Soli

Aktywnie w Nowej Soli
Silhouette of a man on mountain-bike during sunset.

Nowa Sól jest miastem, gdzie nie brakuje aktywności i rozrywek, które potrafią wciągnąć i zaangażować na całe życie. W licznych klubach i miejscach znajdziemy hobby i przyjaciół, którzy pozwolą nam zmienić swoje nawyki i życie. Przedstawiamy trzy ciekawe miejsca w mieście i okolicach.

Stadnina koni Pegaz

Stadnina Pegaz znajduje się 20 kilometrów od Nowej Soli w pięknym miejscu, które pozwala na rozwijanie konnych pasji. W placówce można nauczyć się jazdy od podstaw lub skorzystać z zaawansowanych programów dla nieco bardziej doświadczonych.

Stadnina organizuje również różnego rodzaju eventy. Można tam zamówić grupowe jazdy, spotkania integracyjne lub imprezy firmowe.

Jedno jest pewne. To miejsce, gdzie poznasz ludzi z pasją, którzy potrafią przekazać wiedzę i chcą się nią dzielić. Tutaj możesz znaleźć wieloletnich przyjaciół i połączyć się z nimi pasją do koni.

Winnica Kinga

Winnica zlokalizowana w pobliżu Nowej Soli to miejsce magiczne. Możemy tak poznać koneserów z całego świata, a także zakupić pyszne wino, które jest tam wytwarzane od lat. Winnica to nie tylko wino, ale również agroturystyka oraz turystyka winna. Sprawia to, że naprawdę możemy poczuć klimat tego biznesu, a także poznać innych winnych zapaleńców.

Polecamy to miejsce z całego serca każdemu koneserowi win oraz tym, którzy jeszcze się na nich nie znają. Kto wie, być może wizyta tam stanie się początkiem nowej, pełnej smaków pasji.

Klub Turystyki Kolarskiej TURKOT Nowa Sól

Ten klub znak każdy miłośnik dwóch kółek z Nowej Soli. Jeżeli uwielbiasz pedałowanie, a jeszcze nie zapoznałeś się z tym miejscem, koniecznie to zrób. Grupa działa na terenie miasta i organizuje sporo wydarzeń, nie tylko rowerowych. Wspaniałe zabawy odbywają się z okazji świąt czy bez okazji. W klubie widać otwartość i niezwykłą przyjaźń. To zdecydowanie dobre miejsce na otworzenie się na ludzi oraz rozwijanie swoich pasji.

Sprawdź co dzieje się aktualnie w tym klubie i dołącz. Nic nie stracisz, a zapewniamy, że nie pożałujesz.

Dodaj komentarz