Dariusz Szpakowski komentował mecz w Nowej Soli

Dariusz Szpakowski komentował mecz w Nowej Soli
soccer ball on the white line at stadium

To było wydarzenie, na jakie kibice piłkarscy czekają. DO Nowej Soli zawitał niezrównany Dariusz Szpakowski i uświetnił lokalny mecz swoim komentarzem. Po wydarzeniu do komentatora ustawiały się kolejki. Fani byli zachwyceniu przybyciem tak sławnej osoby.

Kolejki do zdjęć

Duże emocje towarzyszyły fanom piłki, którzy oglądali ostatni mecz Dozametu z Budowlanymi. Imprezę zaszczycił sam Dariusz Szpakowski. Do zdjęcia z nim ustawiały się tłumy młodych i starszych kibiców.

Sławny komentator przyznaje, że pierwszy raz komentował mecz ligi okręgowej. Była jednak ku temu doskonała okazja. Mecz był jednocześnie początkiem całkiem nowego klubu w Nowej Soli. Po nim odbyło się wydarzenie rodzinne. Nie można powiedzieć, że publiczność nie dopisała. Na meczu oraz samym pikniku były tłumy. Niestety mecz nie skończył się szczęśliwie dla Dozametu. Klub przegrał 2:0.

Organizatorzy cieszą się z dużej popularności zorganizowanego przez nich wydarzenia. To wspaniały początek nowego klubu nawet w obliczu porażki, jaką ponieśli piłkarze. Nikt się zresztą tym nie przejął i nowosolanie nadal wspierają swoją rodzimą drużynę.

Skąd wzięła się tak znana postać na meczu okręgówki?

Dariusz Szpakowski to znany w całej Polsce komentator sportowy. Obecnie ma 70 lat i komentuje mecze już od 1976 roku. Był gwiazdą największych wydarzeń sportowych Polski. Niektórzy dziwią się, że osoba tego formatu przybyła komentować mecz w Nowej Soli.

Niestety ta tajemnica pozostaje na razie nieodkryta. Nie komentuje tego ani Dariusz Szpakowski, ani organizatorzy wydarzenia. Nieoficjalnie mówi się jednak, że nie jest to ostatnie wydarzenie z udziałem gwiazdy. Ta edycja była wyjątkowo popularna, zresztą nikogo to chyba nie zdziwiło. Gwiazda tego typu zawsze przyciąga sporą grupę fanów. Mamy nadzieję, że drużynie uda się awansować, a organizatorom planować kolejne wydarzenia, które spopularyzują piłkę nożną i inne sporty w regionie.

Dodaj komentarz