Medaliści z Nowej Soli zawitali do ratusza

Medaliści z Nowej Soli zawitali do ratusza

Nowa Sól może być dumna ze swoich sportowców. Z tego pięknego miasta wywodzi się także tegoroczna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Na specjalne zaproszenie prezydenta zawitała ona ostatnio do Ratusza Miejskiego.

Anna Puławska odwiedziła władze miasta

Annie puławskiej kibicowała cała Nowa Sól, w tym i prezydent miasta Jacek Milewski. Ostatnio zaprosił on brązową i srebrną medalistkę Igrzysk Olimpijskich do Ratusza Miejskiego. Odbyły się tam niewielkie uroczystości i wręczenie nagród sportowczyni.

W ramach okazania wsparcia i dumy z osiągnięć, Puławska od prezydenta otrzymała wiosło, także roczny karnet na siłownię, aby nadal mogła się tak doskonale przygotowywać do zawodów. Ponadto wręczono jej również pamiątkowe dyplomy oraz złożono serdeczne gratulacje.

Kim jest Anna Puławska

Anna Puławska jest polską kajakarkę, która urodziła się w Mrągowie, jednak swoje życie związała z Nową Solą. Jest srebrną i brązową medalistą tegorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, srebrną medalistką Mistrzostw Świata oraz brązową medalistką igrzysk europejskich.

Jej kariera rozpoczęła się w 2017 rokui kiedy zdobyła srebro podczas mistrzostw Europy w Płowdiwi. W późniejszych etapach kariery wielokrotnie była nagradzana i stała na podium. Dzisiaj wszyscy mieszkańcy Nowej Soli są z niej dumni i liczą na dalsze sukcesy medalistki.

Dodaj komentarz