Wygrana MSKT Astra Nowa Sól

Wygrana MSKT Astra Nowa Sól

Wygraną 3:0 zakończyło się spotkanie siatkarzy MKST Astra Nowa Sól – Lębork Trefl. Był to pierwszy mecz tego sezonu, który został zorganizowany na hali przy ulicy Botanicznej. Spotkanie odbyło się w niesamowicie gorącej atmosferze, a gorący doping kibiców, z pewnością dodał skrzydeł naszej lokalnej drużynie.

Hala pękała w szwach!

Mecz inauguracyjny między MKST Astra Nowa Sól a Lęborkiem Trefl odbył się przy pełnych trybunach, z których można było dostrzec wiele znajomych twarzy z całej Nowej Soli. Nie zabrakło także gorących dopingów, bębnów, a także okrzyków zagrzewających do walki drużynę „kolibrów”. Całe spotkanie dla naszej kadry zakończyło się gładkim zwycięstwem 3:0.

Z wygranej Astry cieszył się także Jacek Milewski, który jak wiadomo jest wielkim fanem naszych koliberków. Po meczu nie krył on entuzjazmu i szczerej radości z wygranej naszej drużyny. Warto także nadmienić, że przed samym spotkaniem zachęcał on mieszkańców Nowej Soli do uczestnictwa w tym wyjątkowym meczu otwarcia słowami: „Rozpoczynamy wielki marsz po marzenia”

Prezydent, poza słowami uznania dla siatkarzy dał także do zrozumienia, że drużyna kolibrów jest głodna dalszych sukcesów, zwrócił on uwagę, że jesteśmy w dość ciężkiej grupie, a przed kolibrami jeszcze 21 spotkań, z których każde z nich to wielkie wyzwanie.

Bardziej sceptycznie do wygranej kolibrów, odniósł się Prezes Klubu MKST Astra Nowa Sól Przemysław Jeton. Zwrócił on uwagę, że na ocenę gry naszych siatkarzy jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie, a sezon ocienia się po jego zakończeniu, a nie otwarciu. Zwrócił on także uwagę, że nasi przeciwnicy wystawili podczas meczu wielu zawodników rezerwowych.

Mimo to nasi siatkarze z meczu inauguracyjnego wywiązali się wyśmienicie. Marzeniem prezesa klubu jest także powalczenie o awans koliberków do pierwszej ligi. Mamy nadzieje, że to nie pierwszy spektakularny sukces naszej drużyny w tym sezonie. Serdecznie gratulujemy pewnie wygranego spotkania oraz liczymy na więcej tego typu pokazów w rozpoczynającym się sezonie.

Dodaj komentarz