38. Bieg Bachusa: Triumf Adama Marysiaka i Sandry Nowak

Adam Marysiak reprezentujący Astra Nowa Sól oraz Sandra Nowak, pochodząca z Zielonej Góry, stali się zwycięzcami 38. edycji Biegu Bachusa, który odbył się w Zielonej Górze. To wydarzenie sportowe zgromadziło 239 uczestników, którzy pokonali dystans 10 kilometrów. Adam Marysiak, który wygrał w kategorii open, może pochwalić się czwartym zwycięstwem w tym prestiżowym biegu.

W klasyfikacji generalnej na najwyższym stopniu podium stanął Adam Marysiak, natomiast drugie miejsce przypadło Jakubowi Wawrzykowskiemu. Obaj zawodnicy reprezentowali barwy klubu Astra Nowa Sól. Trzecia pozycja w tej kategorii należała do Przemysława Smykowskiego z BBL Sulechów.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Sandra Nowak z Zielonej Góry. Drugie miejsce zdobyła Karolina Hampel reprezentująca Szymanowski Team Zielona Góra. Podium uzupełniła Natalia Kuczera z Nowej Soli.